motoger

Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL
Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL

Sprzedawcy części do Volkswagen Golf:

części moto2
giełda części moto2.pl
moto2.pl
moto2
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części gliwice
auto części poznań
giełda części samochodowych
auto szrot
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
gielda czesci
części używane opel
auto części warszawa
auto części słomczyn
auto części zamienne
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
giełda części
części używane poznań
auto części

Cena Koło zapasowe Volkswagen Golf Cena

Ogłoszenia części samochodowych Volkswagen Golf w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Koło zapasowe. Znajdziesz u nas części w kategorii Koła. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-23 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2025-02-12 - numer oferty 31303831. Część używana Koło zapasowe do Volkswagen Golf II FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL 1.9 1990 cabrio. Tanio Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL 1.9 1990 cabrio. Pojazd ten ma pojemność silnika 1.9 i wyprodukowany został w roku 1989. Bryła tego samochodu to cabrio i jest to pojazd marki Volkswagen. Ten model Golf pojawił się na rynku w wersjach I, II, II FL, III, IV, V, VI, VII, 4, 1 900.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem koło zapasowe i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Volkswagen Golf wersja II FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Volkswagen Golf. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W komisie samochodowym mówili że Volkswagen Golf opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Volkswagen Golf bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Volkswagen Golf. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem koło zapasowe do Golf. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem koło zapasowe. Poszukałem koło zapasowe na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zgłosiłem poszukiwanie koło zapasowe na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Volkswagen Golf. Z moim kumplem czas zacząć szukać koło zapasowe. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Volkswagen Golf. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę koło zapasowe w Volkswagen Golf. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę koło zapasowe do Volkswagen Golf. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na motoger i kupiłem tanio koło zapasowe. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Tam mają dużo koło zapasowe. Zobaczyłem na tym placu calutkie Volkswagen Golf na części.  


KONTAKT

tanio Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Koło zapasowe Volkswagen Golf II FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl